Čištění interiéru aut včetně tepování

Čištění interiéru aut

Čištění interiéru vašeho auta s tepováním

Časová náročnost: 4,5h až 6h, se schnutím vozidla 7 až 8 hodin

Postup:

Před začátkem auto vyčistíme ručně zvenku (umytí + vosk). Poté začínáme vysáváním hrubých nečistot po celém automobilu.  Po vysávání nastupuje tepování sedaček a koberců včetně kufru. Po tepování kompletně vyčištíme a ošetříme plasty v autě.  Vyčistíme mezidveřní prostory a okenní rámy. Pak začneme čistit a leštit vaše okna a zrcátka. Poté celý interiér vašeho auta zbavíme zápachu a nakonec ho provoníme voňavkou, kterou od nás dostanete zdarma k tomuto mycímu programu. Na závěr ošetříme vaše pneumatiky.

Vysávání provádíme profesionálním centrálním vysavačem s vysokým sacím výkonem od německé společnosti Kärcher. Na tepování máme dva profesionální stroje jeden od firmy Kärcher a druhý od firmy WAP, který je na více zašpiněné interiéry kvůli jeho výkonu. Použitá autokosmetika je šetrná k vašemu interiéru. Zároveň si však poradí i s problematickými místy. Požíváme autokosmetiku společnosti Kimicar.

Naše služba vám dá zapomenout na okopané a špinavé plasty a zašedlé sedačky se skvrnami. Možná si vzpomenete na den, kdy jste vyjížděli se svojí károu z autosalónu s příslibem, že se o ní budete starat jako o dalšího člena rodiny:-)

čištění interiérů aut Ostrav

Čištění autosedaček v Ostravě

Vysvětlení: Proces tepování sedaček či stěn je prováděn speciálními extraktory firmy kärcher či wap. Při jednom tahu speciálním nástavcem extraktor napustí sedačku čisticí směsí pro sedačky a následně kapalinu ze sedaček v jednom tahu odsaje vysokým tlakem. Pokud jsou sedačky hodně zanešené, tento proces se opakuje dokud se nedosáhne kýženého výsledku nových voňavých sedaček. Samozřejmě, že tento postup je prováděn i na tepování dalších částí interiéru např. koberečku, kufru či stropu.

Pro představu o procesu tepování přikládám video:

Čištění interiéru aut Ostrava


Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/11597/virtual/www/wp-content/themes/supermassive/lib/admin/inc/shortcodes/related-posts.php on line 12