Čištění koberců Havířov

čištění koberců

Čištění sedaček Havířov

V rámci Havířova a jeho okolí nyní poskytujeme službu mokrého čištění koberců a sedaček (sedacích souprav, křesel, židlí a celkově čalouněného nábytku). Jedná se o mokré čištění koberců neboli tzv. extrakční čištění, které je prováděno nejmodernějšími extraktory (vysavače na čištění koberců) firmy Kärcher. Díky službě čištění koberců Havířov vašim kobercům a sedačkám navrátíme původní nový vzhled a zároveň zbavíme vaší domácnost největšího zdroje prachu, roztočů a jiných mikrobů.

Čištění koberců Havířov

Vlas koberce bude narovnán a koberce příjemně provoněné citrusovým aroma, které obsahuje naše čisticí chemie. Tato čisticí chemii je rovněž od výrobce firmy Kärcher. Čisticí chemie Kärcher je ekologická a šetrná k lidské i zvířecí pokožce. Neobsahuje bělidla ani agresivní chemická činidla. Jakmile koberec uschne můžete tedy bezpečně chodit po kobercích, aniž byste se museli bát alergických reakcí. Službu čištění sedaček Havířov nabízíme v Havířově a celém jeho okolí a ceník najdete zde: Čištění koberců Havířov.


Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/11597/virtual/www/wp-content/themes/supermassive/lib/admin/inc/shortcodes/related-posts.php on line 12

Komentovat příspěvěk