Čištění sedaček Ostrava

čištění koberců / Nezařazené

Čištění koberců Ostrava a čištění sedaček

Již osmým rokem provádíme hloubkové čištění sedaček a to včetně čištění kožených sedaček. Za dobu našeho působení jsme po celém kraji, ale především v Ostravě vyčistili tisíce sedaček. A občas to nebylo jen obyčejné čištění, někdy jsme dělali doslova renovace. Díky naší bohaté zkušenosti a neustálému školení našeho personálu jsme se stali jedničkou v oblasti čištění koberců a sedaček. Za naší práci si stojíme a proto, když nejste spokojeni nemusíte platit. Naše základní pravidlo garance spokojenosti zákazníka. Více informací najdete na našem webu: Čištění koberců Ostrava. Nebo na našem dalším webu: Čištění koberců Ostrava.

Čištění sedaček Ostrava

Čištění sedaček Ostrava – látkové, čalouněné sedačky

Látkové, čalouněné sedačky hloubkově čistíme stroji Kärcher. Celý proces funguje tak, že pod tlakem stříkáme hluboko do vlákna sedačky čisticí směs, kterou následně vysáváme společně se špínou, bakteriemi, mikroby (roztoči) zpět do vysavače. Tomuto procesu se také někdy říká tepování sedaček nebo extrakční čištění. Neustále kupujeme nové stroje, samozřejmě s adekvátním výkonem a za ty roky už umíme namíchat speciální čisticí směsi, kterými dokážeme vyčistit prakticky jakoukoliv sedačku. I díky tomu, že se věnujeme čištění aut dokážeme například vyčistit olejové fleky z vlákna či dekontaminovat sedačky od všelijakých chemikálií. Více informací můžete zjistit na našich stránkách: Čištění sedaček Ostrava.

čištění kožených sedaček ostrava

Čištění kožených sedaček

Dokážeme skvěle vyčistit a renovovat kožené sedačky ať už v domácnosti nebo v autech. Neděláme rozdíly, jestli čistíme kožené sedačky v Bentley nebo koženou sedačku v obýváku ze Sconta. Používáme velice drahé a vzácné prostředky, jak pro čištění, tak hlavně pro následnou výživu kůže po čištění. Dokážeme koženým sedačkám zvednou elasticitu, lesk, dokonce jim dokážeme navrátit i ztracenou vůni kůže. Kožená sedačka je symbol luxusu. A stejně taková je naše služba. Svěřte svou koženou sedačku do rukou profesionálů.

Protože se někdy pořizovací cena kožených sedaček může vyšplhat do statisíců, jsme pojištění až do výše jednoho miliónu proti škodám způsobeným při čištění. Když si tedy budete volat firmu na čištění vaší kožené sedačky, prověřte si raději, jestli je pojištěna proti škodám u zákazníků. Více informací můžete zjistit na webu: Čištění kožených sedaček Ostrava.


Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/11597/virtual/www/wp-content/themes/supermassive/lib/admin/inc/shortcodes/related-posts.php on line 12

Komentovat příspěvěk