Půjčovna dodávek Zlín

Články partnerů

Mnohdy se ocitneme v situaci, kdy budeme potřebovat větší auto, dodávku pro případ převozu materiálu, nově zakoupené sedací soupravy nebo třeba i k přestěhování. Není třeba v tomto případě zdlouhavě objednávat stěhovací firmu, vyplňovat formuláře a platit za převoz, když si takovou věc můžeme vlastně udělat svépomocí. K tomu nám může spolehlivě posloužit zapůjčená dodávka z autopůjčovny, takže se nemusíme ani namáhat s hledáním kamaráda, který takovou dodávku má. Situaci tak máme pevně pod kontrolou a můžeme stěhovat.

Co od pronájmu dodávky očekáváme

Je třeba zmínit, že pronájem dodávky není nikterak těžký a je to zcela běžné. Užitkové vozy jsou k dispozici ve většině autopůjčoven a tak si mezi nimi mže,e najít takový vůz, který nám bude po všech stránkách vyhovovat. Výhodou zapůjčení dodávky či jiného vozu je také úspora času. Pokud nás tak trochu čas tlačí a my potřebujeme co nejdříve převést materiál nebo se přestěhovat, není nic jednoduššího, než zajít do nejbližší autopůjčovny, kde nás jistě rádi obslouží. Musíme ale předem vědět, jak velký vůz budeme potřebovat.

Také určitě uvítáme i fakt, že pronájem dodávky není možný jen na jeden den nebo na pár hodin. Po domluvě s firmou jsou možné i dlouhodobé pronájmy, které představují velmi dobré řešení zejména pro začínající podnikatele a živnostníky, kteří ještě nemají vlastní vůz. Toto řešení dlouhodobého pronájmu je výhodné z hlediska právě časové úspory, ale také proto, že  si nemůžeme být jisti, zda se nám v podnikání bude dařit. Takový pronájem dodávky pro svůj podnikatelský záměr je jistě velmi vhodným řešením pro všechny.dodávky Otrokovice

Jaké doklady si musíme připravit

V prvé řadě je to samozřejmě řidičský průkaz, bez toho by nám žádná půjčovna auto nepůjčila a to ani na čestné slovo. Jako druhý doklad, který musíme mít je platný občanský průkaz a musíme si připravit i hotovost pro zaplacení zálohy. Výše zálohy záleží na půjčovně. Některé autopůjčovny ale také požadují nejnižší věkovou hranici řidiče 23 let, takže i na tento fakt bychom se měli připravit.

Spolehlivá autopůjčovna je základ k úspěšnému obchodu

Mnoho zájemců zajímá asi spolehlivost a solidnost autopůjčovny. Na trhu dnes existuje celá řada takových firem, jejich reference a doporučení můžeme získat třeba na internetu nebo od svých známých. Podle toho si pak můžeme vybrat vhodnou dodávku pro své záměry. Ty musejí samozřejmě odpovídat i našim představám. V portfoliu služeb všech autopůjčoven se nachází spoustu nabízených vozů k pronájmu od klasických standardních přes obytné, osobní až po ty nejluxusnější. Logické je, že pro případ stěhování jistě nebudeme požadovat sedmimístnou dodávku, která je určena pro přepravu osob. Jako další faktor, který může ovlivnit naše rozhodování, je jistě kvalita vozového parku a velikost dodávky. určitě si nejdříve vůz, o který máme zájem dobře prohlédneme. Pokud se nám z jakéhokoliv důvodu dodávka nelíbí, nebo nevyhovuje našim potřebám, můžeme jít zase o dům dál. Jestliže má vozový park autopůjčovny jen pár starých a rezavějících dodávek, které ani neodpovídají vhodnému technickému stavu na pozemních komunikacích, tak tady se zastavovat ani nemusíme. Dávat si tedy pozor i na tato fakta je určitě na místě.

Doplňující informace

Před každým podpisem smlouvy o pronájmu dodávky či jiného vozu, bychom si měli auto dobře prohlédnout. Zdánlivá maličkost jako třeba prasklinka na předním skle nebo promáčknutý blatník by nám mohl hodně znepříjemnit situaci a jen těžko bychom pak dokazovali, že jsme to neudělali vlastním přičiněním a nedbalostí. Můžeme si také dodávku nafotit, máme tak důkaz o tom, že tomu tak bylo ještě před podpisem smlouvy. Některé autopůjčovny také nabízejí GPS navigaci, dětskou autosedačku, dále bychom měli vědět, že všechny vozy jsou náležitě pojištěny a mají dokonce i dálniční známky. V podmínkách autopůjčoven také mnohdy stojí, že se v autě nesmí kouřit a odevzdat jej musíme s plnou nádrží pohonných hmot.


Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/11597/virtual/www/wp-content/themes/supermassive/lib/admin/inc/shortcodes/related-posts.php on line 12

Komentovat příspěvěk