Profesionální stěhovací firma, spolehlivý partner našeho nového bydlení

Články partnerů

Stěhování s sebou přináší mnoho úskalí, starostí a stresu. Je třeba si vše dobře zorganizovat, aby jsme se nemuseli stresovat. Je to koneckonců začátek něčeho nového a my se musíme také smířit s tím, že budeme hledat i nové přátele. Abychom takové stěhování přežili ve zdraví, je k tomu třeba  několik pravidel.

Stěhování svépomocí nebo s profesionály

Jako první bychom si měli ujasnit, zda využijeme pomoc profesionální stěhovací firmy nebo si poradíme se vší sami. Pokud vše zvládneme sami a máme zajištěno všechno, co budeme potřebovat, můžeme se směle pustit do toho. Je třeba si ale uvědomit, že nás to bude stát nějaké úsilí, námahu a možná i trochu stresu a o něco více času. Je třeba si zajistit odvoz, tedy velké auto, dodávku nebo rovnou nějaký nákladní vůz. Jako dobré řešení se nabízí pronájem dodávky z dobré autopůjčovny. Také si musíme zajistit několik spolehlivých přátel, kteří budou tak ochotní a budou chtít strávit víkend prací a musejí počítat s tím, že je zřejmě poté budou bolet záda. Jako odměnu jim ale můžeme slíbit třeba výtečnou večeři, basu piv nebo láhev vynikajícího venezuelského rumu.

CENÍK STĚHOVÁNÍ PO PRAZE

Profesionální stěhovací firmy ovšem nabízejí mnoho možností, jak se spolehlivě odstěhovat třeba na konec světa. Dnes je totiž možné všechno. Objednat si takovou firmu musíme ale nějakou dobu dopředu, protože jsou takové firmy hodně vytížené. Po objednání termínu přijede technik firmy, který zhodnotí stav situace, navrhne strategii a také rozvrhne počet pracovníků, kteří budou potřeba, velikost vozidla a může nabídnout i obalový materiál.

Stěhování na klíč

V dnešní době je také možnost nejen stavět svůj dům na klíč, ale můžeme se klidně i odstěhovat, aniž bychom se do toho museli angažovat a namáhat. Stačí se jen dobře domluvit, předat klíče a vše ostatní už přenecháme na pracovnících firmy. Jejich úkolem bude zabalit, naložit, převést, vynést, uložit, ale také rozmontovat, smontovat. Musíme totiž počítat s tím, že některé kusy nábytku jsou velkých rozměrů a musejí se demontovat, nevlezou se tedy do auta nebo se s nimi nebudou moci pracovníci stěhovací firma ani otočit na schodišti. Je to jistě pohodlnější.

http://rucnimytiautostrava.eu/wp-content/uploads/2019/05/stěhování-Praha-telefon.jpg

Obalový materiál a popisy

Každé stěhování se neobejde bez pořádně zabalených krabic a boxů. Je třeba si je všechny obstarat co nejdříve, abychom zjistili, kolik všeho vlastně budeme potřebovat. Všechny krabice bychom si měli popsat, alespoň heslovitě. Ušetří nám to spoustu nervů a času při hledání konkrétních věcí v novém domově. Po celou dobu balení nám tedy po večerech bude dělat společnost nejen sklenička vína, ale i krabice, páska a fixy na popis.

U balení máme také možnost udělat si generální úklid a to nejen ve skříni. Na našich půdách a ve sklepních prostorách se mnohdy nacházejí dávno zapomenuté a rozbité věci, které již nepotřebujeme a nebo je nám bylo jen líto vyhodit. Tady se jich konečně zbavíme, nebudeme přece stěhovat i staré harampádí.

Stěhování může být ale také jednou z nejradostnějších a nejpříjemnějších událostí v našem životě, ale musíte k němu přistupovat s maximální zodpovědností. Dobře naplánované stěhování trvá zpravidla jeden den. Už ve večerních hodinách budeme moci  sedět ve své oblíbené židli. Veškerý nábytek je smontován a umístěn na jeho místo a věci jsou úhledně vyloženy. Takový krok se stane pro nás realitou, pokud požádáme o pomoc profesionální stěhovací firmu.

 


Warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/11597/virtual/www/wp-content/themes/supermassive/lib/admin/inc/shortcodes/related-posts.php on line 12

Komentovat příspěvěk