PIKATEC Ostrava

Aplikační centrum Pikatec Ostrava

Místo, kde se profesionálně postaráme o Váš vůz. Pro maximální funkčnost ochrany PIKATEC je klíčová detailní příprava vozu. Právě tomuto procesu věnujeme maximální péči. Nabízíme několik programů od odstranění drobných škrábanců až po hloubkovou renovaci laku.

Automobil dokonale připravíme a profesionálně naneseme ochranou polituru. Vy si u nás dáte kávu a druhý den vyzvednete krásnější a chráněný automobil.

Pikatec Ostrava

Z vozu se starším zašlým a poškrábaným lakem dokážeme udělat automobil, který vypadá jakoby právě sjel z výrobní linky. I nový automobil má často velkou drsnost laku v řádu jednotek mikronů, my jej dokážeme zjemnit až 100 násobně na desítky nanometrů.

Dáme lak vašeho vozu opět do kondice. Ostatně přesvědčte se sami níže, co dokáží naši technici s lakem vozu.

Pikatec = ochrana exteriéru vozu keramickým povlakem z nanočástic

Nano částice přípravku Pikatec vytvoří neviditelný štít na povrchu, na který jsou naneseny. Na výběr máte přípravek na ochranu laku vozu, autoskel nebo kol. Díky ochrannému štítu není problém odstranit z povrchu například smůlu, výkaly od ptactva a jiné nečistoty. Speciálně v tomto zimním období oceníte přínos politur PIKATEC na sklech automobilů, díky nimž se námraza na skle buď nevytvoří vůbec nebo výrazně méně. Nanotechnologie zároveň chrání lak před škrábanci. Stejně tak jako dokážeme ochránit exteriér vašeho vozidla nano částicemi, umíme ochránit i interiér vozidla.

Ochrana vozu nanotechnologií budoucnosti

Ochrana vozu přichází ve dvou řadách Diamond a Ceramic. Obě můžete zakoupit v našem aplikačním centru na adrese: Hladnovská 116, Slezská Ostrava.

10 000x zvětšený lak po aplikaci Pikatec

Co udělá štěrk s Vaším autolakem?

Životnost keramického štítu laku Pikatec až 12 měsíců

Pozn.: Politura vydrží na povrchu výrazně déle, než 12 měsíců a po celou dobu se vyznačuje hydrofobitou(odpudivost proti vodě) a odolností proti poškrábání. Po zhruba 12 měsících začíná ztrácet svou schopnost odolnosti proti UV záření. Po zhruba 18 měsících ztrácí svou pružnost a vlivem tepelné dilatace v ní mohou, stejně jako v laku, vznikat mikrotrhliny, kterými se k laku či dále ke karoserii dostanou voda, nečistoty i chemikálie.

Příprava auta před aplikací Pikatec

Výsledný efekt aplikace keramického štítu Pikatec

 • Vysoký lesk laku (jako nové).
 • Lak auta je chráněný před štěrkem, menšími škrábancemi, chemikáliemi, UV zářením, špínou, ptačími exkrementy a v neposlední řadě vás chrání před připečením hmyzu v letních měsících.
 • Vysoká hydrofobita jak na sklech, tak na karoserií – auto se tak nešpiní, když už se zašpiní jde to jednoduše umýt.

Ceník aplikace nano keramického štítu Pikatec

 • Aplikace Exteriéru vozu: 1.999 Kč
 • Aplikace Exteriéru vozu + kola: 2.399 Kč
 • Aplikace Exteriéru vozu XL: 2.499 Kč (octavia a výše)
 • Aplikace Exteriéru vozu XL + kola: 2.899 Kč (octavia a výše)
 • Dekontaminace laku (příprava, vyhlazení povrchu): 2.000 Kč
 • Cena oranžové sady Ceramic: 1.599 Kč
 • Cena modré sady Diamond: 3.799 Kč
 • Celková cena se tedy skládá z Vámi vybrané sady Pikatec + druh aplikace + dekontaminace (Jestli je potřeba zhodnotíme na místě).
 • Modelová situace: Sada Ceramic 1.499 Kč + Aplikace exteriéru vozu 1.999 Kč + Hloubková dekontaminace laku 2.000 Kč = Konečná cena: 5.498 Kč

pikatec ostrava

Čištění koberců Ostrava