Pro čištění interiéru aut a ruční mytí exteriéru jsme vybaveni

Naše služby poskytujeme na profesionální úrovni. Používáme profesionální stroje značky Kärcher a Wap. A používáme autokosmetiku nejvyšší kvality značky Kimicar. Naši zaměstnanci prošli řadou školení od společnosti Kimicar, světového výrobce čisticí chemie nejen pro automobilový průmysl. Naše práce je systematická a důkladná. Jedině tak můžeme našim zákazníkům dodávat služby v nejvyšší kvalitě k jejich maximální spokojenosti.

kimicar_logo

Poskytované služby:

Čištění sedaček a interiéru mokrou cestou

čištění interiérů aut OstravaKdyž už nepomáhá hadřík s vodou a jarem na vaše sedačky. Přijeďte k nám na tepování sedaček. Pomocí výkoného extraktoru (vysavač na mokré čištění) hloubkově vyčistíme skvrny a nečistoty z čalounění a sedaček. Extraktor na sedačku pod tlakem nastříká přípravek s vodou a následně ho ihned vysaje. Výsledkem jsou čisté a voňavé sedačky.

Vysávání interiérů aut

ruční mytí aut ostrava Pro precizní vysávání interiéru používáme vysoce výkonný vysavač kärcher. S vysokým sacím výkonem a se speciálními adaptery vysajeme každé zákoutí ve vašem automobilu.

Ruční mytí exteriéru auta

Standardně předtím než se vrhneme do jakéhokoliv mytí nejdříve auto vyčistíme z venku. Samozřejmostí je aktivní pěna, šamponování a voskování karosérie.

Umytí, ošetření a oživení vnitřních i vnějších plastů

Díky speciálním čisticím a ošetřujícím prostředkům Kimicar dokážeme z vašich okopaných a špinavých plastů dostat maximum nečistot a po vyčištění nanášíme speciální vrstvu, které plasty oživí a zakonzervuje.

Čištění klimatizací a interiérů aut ozónem

Díky čištění ozónem vám zajistíme 100% dezinfekci klimatizace a interiérů vozidla včetně zbavení nepříjemných zápachů (cigarety, zvířata, atd.). Zbavíme vaše auto veškerých patogenů, tzn. bakterií, plísní, virů, mikroorganismů.

Aplikace keramického štítu laku Pikatec

Nano částice přípravku Pikatec vytvoří neviditelný štít na povrchu, na který jsou naneseny. Na výběr máte přípravek na ochranu laku vozu, autoskel nebo kol. Díky ochrannému štítu není problém odstranit z povrchu například smůlu, výkaly od ptactva a jiné nečistoty. Speciálně v tomto zimním období oceníte přínos politur PIKATEC na sklech automobilů, díky nimž se námraza na skle buď nevytvoří vůbec nebo výrazně méně. Nanotechnologie zároveň chrání lak před škrábanci.  Politura vydrží na povrchu výrazně déle, než 12 měsíců a po celou dobu se vyznačuje hydrofobitou(odpudivost proti vodě) a odolností proti poškrábání.

Rozleštění škrábanců v interiéru (např. Tachometr).

Umíme vás zbavit zašleho a poškrábaného lesklého plastu či plexiskla např. na budících tachometru.

Nanotechnologie pro ochranu a oživení laku – Nanovosk

Ruční umytí karosérie a nanesení polymerové ochrany (nanovosku). Pro obnovení lesku laku a jeho ochranu. Díky hydrofobní ultratenké vrstvě zpomalí následné znečištění. Renovuje lak a zaceluje drobné škrábance. Rozjasňuje barvy a chrání před UV zářením. Odpuzuje vodu z čelního skla a tím zajišťuje efekt „tekutých stěračů“. Vydrží zhruba 1 – 2  měsíc.  Lak karoserie se po aplikaci nanovosku jednodušeji umývá, voda se špínou je odpuzována.

Voskování karosérie tvrdým voskem (Carnaubský vosk)

Ruční umytí karoserie a nanesení tekutého vosku. Poté nanesení tvrdého vosku pro ošetření a zakonzervování laku zhruba na 4 – 5 měsíce. Lak karoserie se po aplikaci tvrdého vosku lépe umývá, voda se špínou je odpuzována. Dosažení úžasného a dlouhotrvajícího lesku laku. Ochrana laku před UV zářením a jemným oděrkám.

Renovace laku a korekce vad laku (škrábance, slabý lesk)

Co všechno provádíme jako standardní práce

U nás máte na výběr mezi dvěma programy a to suché a mokré čištění. To, co naleznete u konkurence mezi jejich drahými mycími programy nebo dokonce jako příplatkovou službu, my provádíme jako standard.

Mokré čištění aut

 • Ruční mytí exteriéru auta,
 • Vysávání,
 • Čištění, ošetření a oživení plastů,
 • Hloubkové mokré vyčištění sedaček, podlah, dveřního čalounění i kufru (tepování),
 • Vyčištění gumových podložek nebo koberečků,
 • Vyleštění oken,
 • Umytí a vyleštění zrcátek,
 • V případě kožených sedaček, ošetření a oživení kůže, včetně jejího vyčištění,
 • Vyčištění litinových kol,
 • Odstranění zápachů z interiéru.

Suché čištění aut

 • Vysávání,
 • Čištění, ošetření a oživení plastů,
 • Vyčištění gumových podložek nebo koberečků,
 • Vyleštění oken zevnitř,
 • Odstranění zápachů z interiéru.

Výsledky naší práce

čištění aut ostrava

čištění interiérů aut Ostrav

Video jak provádíme mokré čištění sedaček v autech

Čištění koberců a sedaček

Můžeme rovněž nabídnout službu Čištění koberců v Ostravě a okolí. Čištění koberců Ostrava, Mytí oken Ostrava.