Mycí služby

myci-sluzby_white

MYCÍ SLUŽBY

interier_yellow

Čištění interiéru aut

exterier_yellow

Ruční mytí exteriérů aut

ozonove-cisteni_2

Ozónové čištění klimatizace

pikatec_yellow

Keramická ochrana laku

interier_yellow

Čištění interiéru aut

exterier_yellow

Ruční mytí exteriérů aut

ozonove-cisteni_2

Ozónové čištění klimatizace

pikatec_yellow

Aplikační centrum Pikatec

Čištění interiéru a sedaček mokrou cestou

Když už nepomáhá hadřík s vodou a jarem na vaše sedačky. Přijeďte k nám na tepování sedaček. Pomocí výkoného extraktoru (vysavač na mokré čištění) hloubkově vyčistíme skvrny a nečistoty z čalounění a sedaček. Extraktor na sedačku pod tlakem nastříká přípravek s vodou a následně ho ihned vysaje. Výsledkem jsou čisté a voňavé sedačky.

Vysávání interiérů aut

Pro precizní vysávání interiéru používáme vysoce výkonný vysavač kärcher. S vysokým sacím výkonem a se speciálními adaptery vysajeme každé zákoutí ve vašem automobilu.

Ruční mytí exteriéru auta

Standardně předtím než se vrhneme do jakéhokoliv mytí nejdříve auto vyčistíme z venku. Samozřejmostí je aktivní pěna, šamponování a voskování karosérie.

Díky speciálním čisticím a ošetřujícím prostředkům Kimicar dokážeme také vyčistit plastové části exteriéru. Z okopaných a špinavých plastů odstraníme maximum nečistot a po vyčištění naneseme speciální vrstvu, která plasty oživí a zakonzervuje.

Ozónové čištění klimatizace

Metoda čištění vzduchu za pomoci ozónu (O3) je revolucí v boji proti nežádoucím bakteriím, plísním a pachům, které se tvoří ve nejen vzduchotechnice, klimatizaci, ale i v interiéru vozu.

Po vyčištění interiéru auta a klimatizace je auto kompletně vydezinfikované. Z kabiny vozu je odstraněn zápach organického i anorganického původu (např. cigaretový zápach).

Výhody čištění interiérů aut ozónem

Klasické chemické sprejové čističe klimatizace a interiérů jen dočasně utlumí a překryjí zápach, ale původ problému neřeší. Ozón je 1000x silnější desinfekční prostředek než chlór a likviduje nežádoucí patogeny uvnitř interiéru a klimatizace. Dezinfekce ozónem interiér automobilu spolehlivě zbaví všech zdrojů zápachu (cigarety, zvířata, zkažené potraviny). Prostřednictvím ozonového generátoru zničíme všechny zdroje bakterií, plísní a dalších mikroorganismů.

Co vám přinese čištění ozónem?

100% dezinfikovaný interiér vozidla

100% zbavení zápachu v kabině vozidla

100% šetrné čištění k vašemu interiéru, vám samotným a životnímu prostředí. Po vyčištění zůstává v kabině jen čistý kyslík a vůně čistého vzduchu (jako po bouřce)

Čištění ozónem doporučujeme:

Pro Alergiky a rodiny s dětmi

Při koupi nebo prodeji vozu

V případě velmi znečištěného vozidla

V jarním období, kdy začínáte opět používat klimatizaci

V případě menších „havárií“ (např. rozlité mléko, zvratky apod.)

Výhody čištění interiéru auta ozónem

Ozón likviduje bakterie, viry, spóry, plísně a další patogeny

Dezinfikuje kompletně klimatizaci, vzduchotechniku a interiér kabiny vozidla

Odstraňuje všechny druhy zápachu (organické i anorganické). Např. zápach z cigaret, zkažených potravin, zvířat nebo zápach nového auta

Ozón likviduje znečištění chemického původu způsobené chemickou reakcí plastů, koberečku, izolace, barev a laků

Nezanechává stopy na částech interiéru vozidla

Odstraňuje vlhkost

Rozpadá se na neškodný kyslík

Aplikační centrum keramické ochrany laku

Nano částice Keramická ochrana laku vyniká hydrofobitou (odpudivost proti vodě)  a zvýšením lesku a hloubky laku. Více o této ochraně vozu se dovíte v samostatné sekci:

RM_drops_blue

Dotatečné služby, které pomohou Vašemu autu

Nanotechnologie pro ochranu a oživení laku: Nanovosk

Ruční umytí karosérie a nanesení polymerové ochrany (nanovosku). Pro obnovení lesku laku a jeho ochranu. Díky hydrofobní ultratenké vrstvě zpomalí následné znečištění. Renovuje lak a zaceluje drobné škrábance. Rozjasňuje barvy a chrání před UV zářením. Odpuzuje vodu z čelního skla a tím zajišťuje efekt „tekutých stěračů“. Vydrží zhruba 1 – 2  měsíc.  Lak karoserie se po aplikaci nanovosku jednodušeji umývá, voda se špínou je odpuzována.

Rozleštění škrábanců v interiéru (např. tachometr)

Umíme vás zbavit zašleho a poškrábaného lesklého plastu či plexiskla např. na budících tachometru.

Voskování karosérie tvrdým voskem: Carnaubský vosk

Ruční umytí karoserie a nanesení tekutého vosku. Poté nanesení tvrdého vosku pro ošetření a zakonzervování laku zhruba na 4 – 5 měsíce. Lak karoserie se po aplikaci tvrdého vosku lépe umývá, voda se špínou je odpuzována. Dosažení úžasného a dlouhotrvajícího lesku laku. Ochrana laku před UV zářením a jemným oděrkám.

Renovace laku a korekce vad laku (škrábance, slabý lesk)

Profesionálně zrenovujeme slabý lesk laku Vašeho vozu. Opravíme také menší i větší škrábance na laku.

RM_drops_blue

Vybavení pro nejlepší vyčištění interiéru a ruční mytí exteriéru

Naše služby poskytujeme na profesionální úrovni. Používáme profesionální stroje značky Kärcher a Wap. A používáme autokosmetiku nejvyšší kvality značky Kimicar. Naši zaměstnanci prošli řadou školení od společnosti Kimicar, světového výrobce čisticí chemie nejen pro automobilový průmysl. Naše práce je systematická a důkladná. Jedině tak můžeme našim zákazníkům dodávat služby v nejvyšší kvalitě k jejich maximální spokojenosti.